My

My - Sarina Bowen, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarina Bowen,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
My.pdf


Chcete si knihu přečíst?My ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarina Bowen,. Číst My Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo.


...ifestyle. Woman Brags About Eating Out Amid Coronavirus, Because 'Merica ... Welcome Students | Maricopa Community Colleges ... ... My UW Madison ... ifestyle. Woman Brags About Eating Out Amid Coronavirus, Because 'Merica. Rep. Alexandria Ocasio-Cortez urged young, healthy people to stay home this weekend A woman's tweet about eating at a crowded Red Robin over the weekend served as a reminder to practice social distancing to help slow the spread of the coronavirus, as ... We would like t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY