Puls

Puls - Felix Francis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Felix Francis
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Puls.pdf


Chcete si knihu přečíst?Puls ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Felix Francis. Číst Puls Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na místní dostihové dráze je nalezen muž v bezvědomí a okamžitě je převezen do nemocnice, kde následně umírá. Co byl zač? A odkud pocházel? Nemá u sebe nic, podle čeho by ho mohli identifikovat, a nikdo nežádá o vydání jeho těla. Doktorka Chris Rankinová, specialistka, která se snažila neznámého zachránit – a která bojuje s psychickými problémy –, je bezejmenným mrtvým mužem fascinovaná, dokonce až posedlá, a začíná se vyptávat. Někdo ale nestojí o to, aby se na odpovědi přišlo, a snaží se tomu za každou cenu zabránit, i kdyby to zahrnovalo pokus o vraždu. Když Chris nikdo neuvěří, že se ji pokusil kdosi zabít, jediná její záchrana je zjistit, kdo bezejmenný muž byl a proč zemřel… a to nejlépe dřív, než sama skončí v hrobě.


...or replace your garage door. "Puls was quick, affordable, and extremely convenient! Roshan was my tech and he was great ... Puls Blog - Home Repair & Installation Tips, Insights & More ... . Would 100% use Puls again!" "This is one of the best services around. Kevin, my tech, was punctual, courteous and efficient. Will definitely use Puls again." "I'm impressed at the efficiency of this company. Manufacturer of DIN rail power supplies. DIN rail power supplies and supplementary units. Good reasons for choosing PULS. Another world record in efficiency with CP20.241. Developers in the R&D team. Average ... Puls Reviews | Read Customer Service Reviews of puls.com ... . Good reasons for choosing PULS. Another world record in efficiency with CP20.241. Developers in the R&D team. Average on-time delivery performance. Get a quote in seconds. Your iPhone screen repair is done in as little as one hour. Parts and labor guaranteed. Tell us about your device. We support Apple, Google and Samsung phones and tablets. Confirm a time and...SOUVISEJÍCÍ KNIHY