Svědectví modrých koní

Svědectví modrých koní - Sophie Hardach | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Hardach
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svědectví modrých koní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svědectví modrých koní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Hardach. Číst Svědectví modrých koní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Silný příběh o životě ve stínu Berlínské zdi Sourozenci Tobi a Ella bydlí v Londýně, dětství však prožili ve Východním Berlíně. Tato část jejich životů je ale zahalena tajemstvím. Mlhavě si pamatují na podivný obraz modrých koní a odvážný pokus o emigraci, který ovšem skončil tragédií a zanechal příliš mnoho nezodpovězených otázek. Proč neuspěli? Kam zmizel otec? A kde je jejich malý bratr Heiko? Je na čase postavit se minulosti čelem a zjistit, co se vlastně tehdy stalo.


...VĚDECTVÍ MODRÝCH KONÍ vás zavede do bezprostřední blízkosti Berlínské zdi a ukáže vám životní osud jedné rodiny v bývalé NDR ... RECENZE: Svědectví modrých koní - Nakladatelství Beta ... . Dojemný příběh plný emocí, ale i naděje. Název: Svědectví modrých koní Autor: Sophie Hardach. Nakladatelství: Beta - Dobrovský. Rok vydání: 2019. Počet stran: 320 Svědectví modrých koní je příběh o tragické historii jedné rodiny, která se pokusila o emigraci z dřívější NDR. Hlavní hrdinka Ella chce najít svého nejmladšího bratra, který byl ve dvou letech dán jako dítě disidentů k nucené adopci a od t ... Svědectví modrých koní - Sophie Hardach | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Hlavní hrdinka Ella chce najít svého nejmladšího bratra, který byl ve dvou letech dán jako dítě disidentů k nucené adopci a od té doby o něm už neslyšeli. Svědectví modrých koní je knihou, která by vám neměla uniknout, pokud se zajímáte o poválečné dějiny Evropy, zajímá vás život za železnou oponou. Příběh je lehce nostalgický, nahořklý, nechybí mu empatie a citlivost, což je z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY