Barokní krajinou Kladského pomezí

Barokní krajinou Kladského pomezí - Luboš Y. Koláček, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Y. Koláček,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barokní krajinou Kladského pomezí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barokní krajinou Kladského pomezí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Y. Koláček,. Číst Barokní krajinou Kladského pomezí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kladsko – kdysi nedílná součást Českého království, poté po různých válkách a mírových ujednáních nejprve pruské, poté německé a v současnosti polské – je nádhernou zemí. Stejně krásné a zajímavé je i Kladské pomezí – příhraniční kraj mezi Broumovem a Orlickými horami. Spolu s autory navštívíme překrásná česká i polská města od Broumova na severu přes polské Kladsko a Kladskou Bystřici až k Náchodu, Novému Městu a České Skalici na jihu a jihozápadě. Vynechat nesmíme ani světoznámá skalní města v blízkosti Adršpachu a Teplic nad Metují, skalní bludiště na vrcholcích stolových hor Boru a Hejšovině, lázně, hrady, zámky, barokní kláštery, kostely a poutní místa porůznu rozesetá v malebné krajině celého regionu. Během svého putování se seznámíme s místními velikány, rodáky i osobnostmi, které zde v minulosti působily. A protože cestujeme po Tajemných stezkách, můžeme zde některé z postav – většinou ty zlé – při troše štěstí potkat v podobě nejrůznějších přízraků, zjevení a strašidel z místních báchorek a pověstí.


...e Barokní krajinou Kladského pomezí od Luboš Y ... Barokní krajinou Kladského pomezí - Luboš Y. Koláček ... ... . Koláček,Josef Ripka,Luboš Y. Koláček; Josef Ripka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Luboš Y. Koláček, Josef Ripka: Tajemné stezky - Barokní krajinou Kladského pomezí 299 Kč 209 Kč za ks Kladsko - kdysi nedílná součást Českého království, poté po různých válkách a mírových ujednáních nejprve pruské, poté německé a v současnosti polské - je nádhernou zemí. Křest knihy Barokní krajinou Kladského pomez ... Mapa knižní: Barokní krajinou Kladského pomezí | Knihy.ABZ.cz ... . Křest knihy Barokní krajinou Kladského pomezí Trvání akce od 16. ledna 2020 17:30 do 16. ledna 2020 19:00 Ve čtvrtek 16. ledna pořádáme od 17.30 hodin křest a autogramiádu knihy Luboše Y. Koláčka a Josefa Ripky Barokní krajinou Kladského pomezí . Baro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY