Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady

Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady - Virginy L. Samová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Virginy L. Samová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginy L. Samová. Číst Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nevím, jak to vidíte vy, ale podle mě je život příšerná nuda. Myslím jako, když vám stačí, že děláte to, co je NORMÁLNÍ, co se MÁ a SMÍ. Já jsem se rozhodla protestovat! Nechci být zdvořilá, nechci dělat všechno správně a být na všechny milá. Víte, jak vypadá hodná holčička? Já jsem pravý opak. JSEM PRUDILKA, jak říká moje máma. Ale pozor, nemyslete si: Být prudilka není jen tak! Musíte být neúprosní a mít metodu. A aby si člověk mohl vést záznamy o svém hrdinském nasazení v boji za život bez nudy, je nejlepší pořídit deník! Pro všechny holky od 9 let, které se nebojí být samy sebou!


...odhodlané prudilky 1: Fany a její rady autor: Samová Virginy L ... Samová Virginy L.: Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její ... ... . dopor. cena: 279 Kč naše cena: 223Kč Nevím, jak to vidíte vy, ale podle mě je život příšerná nuda. Myslím jako, když vám stačí, že děláte to, co je normální, co se má a smí. Název: Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady. Originální název: Journal d´une peste: Les conseils de Fannette. Autor: Virginy L. Samová. Ilustrátor: Marie-Anne Abesdrisová. Titul je zařaze ... Deník odhodlané prudilky: Fany a její rady | Dumknihy.cz ... ... . Samová. Ilustrátor: Marie-Anne Abesdrisová. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7617-912-7. EAN: 9788076179127 Deník odhodlané prudilky 1: Fany a její rady Virginy L. Sam. Běžná cena: ... Den...SOUVISEJÍCÍ KNIHY