Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů

Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů - Petr Stančík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V sedmém příběhu o oblíbeném jezevci Chrujdovi přišla do lesa Habřince zima. Zvířátka hned začala sáňkovat, lyžařit a koulovat se. Zimní radovánky a klid zimního spánku ovšem narušilo hejno netopejrů. Svou kapelou Big Bat Beat halasí na celý les! Nastěhovalo se navíc do starého dubu, v jehož kořenech žije Chrujda se svou milou lasičkou Aničkou. Neustále nevyspalá Anička si už začíná balit kufry a Smradolf se raduje, že ji Chrujdovi dík netopýrům konečně odloudí. Podaří se Chrujdovi na netopýry vyzrát a v lese zase nastolit zimní klid? Naštěstí má po boku kamarádku sůvičku Stáňu, která je v celém lese nejchytřejší a nad šálkem žaludové kávy vyřeší každý problém.


...Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů Autor: Stančík, Petr Nakladatel: Meander EAN: 9788075580979 ISBN: 978-807558-097-9 Ilustrace: Dvořáková-Liberdová, Lucie Popis: 1× kniha, vázaná, 32 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů ... Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů ... ... lyžařit a koulovat se. Zimní radovánky a klid zimního spánku ovšem narušilo hejno netopejrů. Svou kapelou Big Bat Beat halasí na celý les! Nastěhovalo se navíc do starého dubu, v jehož kořenech žije Chrujda se svou milou lasičkou Aničkou. ... Hledáte Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů od Petr Stančík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 p ... Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů (Petr ... ... . Svou kapelou Big Bat Beat halasí na celý les! Nastěhovalo se navíc do starého dubu, v jehož kořenech žije Chrujda se svou milou lasičkou Aničkou. ... Hledáte Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů od Petr Stančík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů. Knihu pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY