Pohledem divokých zvířat

Pohledem divokých zvířat - Dagmar Lišková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lišková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohledem divokých zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohledem divokých zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lišková. Číst Pohledem divokých zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pojďme se podívat na svět trochu jinýma očima…Knížka Pohledem divokých zvířat nabízí deset povídek, ve kterých spolu s hlavními hrdiny – zvířaty prožijeme jejich životní osudy. Vydáme se na zmrzlé severské pláně mezi vlky, poplujeme světovými moři s delfíny, budeme provázet tygřici džunglí, staneme se svědky souboje paroží v českém lese. Budeme tajit dech, když se naši zvířecí hrdinové postaví tváří v tvář různým nebezpečím, kdy to zdaleka největší představuje člověk. Ale lidé nejsou jen nepřátelé, a proto zažijeme i neobvyklá setkání člověka a divokých zvířat, kdy je jeho cílem přírodu chránit a zachovat její rozmanitost a divokou krásu.


... Pohledem divokých zvířat nabízí deset povídek, ve kterých spolu s hlavními hrdiny - zvířaty prožijeme jejich životní osudy ... Novinky :: Přírodovědecké ilustrace ... . Vydáme se na zmrzlé severské pláně mezi vlky, poplujeme světovými moři s delfíny, budeme provázet tygřici džunglí, staneme se svědky souboje paroží v českém lese. Pohledem divokých zvířat 299,-258,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pohledem divokých zvířat Deset příběhů z divočiny, ve kterých se seznámíte s osudy několika hrdinů zvířecí říše. Jakým životním výzvám budou čelit? Kdo a co na ně číhá v přítmí lesa, či mořské hlubině? Jak dopadnou jejich střetnu ... Pohledem divokých zvířat | Albatrosmedia.cz ... . Jakým životním výzvám budou čelit? Kdo a co na ně číhá v přítmí lesa, či mořské hlubině? Jak dopadnou jejich střetnutí s predátorem ... Knížka Pohledem divokých zvířat nabízí deset povídek, ve kterých spolu s hlavními hrdiny - zvířaty prožijeme ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY