Čteme sami – genetická metoda - Kouzelné pastelky

Čteme sami – genetická metoda - Kouzelné pastelky - Marcela Kotová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Kotová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – genetická metoda - Kouzelné pastelky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čteme sami – genetická metoda - Kouzelné pastelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Kotová. Číst Čteme sami – genetická metoda - Kouzelné pastelky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kačenka si přála dárek, kterým ohromí všechny spolužačky. Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak – pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh s krásnými ilustracemi je přizpůsobený začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení.


...a si přála dárek, kterým ohromí všechny spolužačky ... Čteme sami - Kouzelné pastelky | Agátin svět ... . Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh E-kniha: Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky - Marcela Kotová ... Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh s krásnými ilustracemi je přizp ... Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky ... . Vánoční příběh s krásnými ilustracemi je přizpůsobený začínajícím čtenářům, kteří se učí číst ... Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky Autor: Kotová, Marcela Nakladatel: Fr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY