Malum - část první

Malum - část první - Amo Jones | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amo Jones
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malum - část první.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malum - část první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amo Jones. Číst Malum - část první Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla do světa Elitního klubu králů. Byla vtažena do temného víru lží, nenávisti a falše, ale také peněz, pompéznosti a moci. Jenže spoustu věcí ta dívka netušila, měla je teprve zjistit a odhalit tajemství, jež před ní byla skryta. Ta tajemství strážili mladíci, kteří roztrhají její svět na kusy a rozdrtí ho na prach… Nate Riverside-Malum je král, ovšem i Tillie se do tohoto světa narodila, opomíjená z rozhodnutí své matky. V jejích očích nezáří hvězdy, zuří v nich však oheň a ten je možná všechny spálí. Všechno, co si Tillie myslela, že ví, je smyšlená verze pravdy. A Nate je ten, o němž si holky mezi sebou šeptají a jehož iniciály vyrývají do zad. Její příběh není jako ostatní, protože její příběh je po smrti.


... část druhá 2019; Stříbrná labuť 2018; Polámaná loutka 2018; Šepot mrtvých 2018; Koruna nenávisti 2019; Malum - část první 2019; všech 6 knih autora ... Malum - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Kniha Malum - část první je v Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Malum - část první od Amo Jones. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Malum - část první. Kdo napsal knihu Malum - část první? Autorem je Amo Jones. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. „Láska je divoká, láska je slep ... Kniha: Malum -- Část první - Amo Jones | Knihy.ABZ.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. „Láska je divoká, láska je slepá, pro ty dva je možná navždy ukrytá…" Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY