Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík

Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík - Aniela Cholewińska-Szkoliková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkoliková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aniela Cholewińska-Szkoliková. Číst Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krásné barevné ilustrace na každé straně. Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství – rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Tentokrát potřebuje pomoct malý hýl a velice zesláblá sýkorka. Míša také slíbila kamarádovi, že mu pohlídá jeho domácího mazlíčka. Zvířátko ale z holčiččina domu uteče. Co je huňatý uprchlík vlastně zač? A jaké nešťastné zvířátko potkají Míša s kamarádkou v lese?


...e Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku ... Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík - Aniela ... ... . Míša má velké tajemství - rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Ten Míša a její malí pacienti 5 knih dohromady za výhodnou cenu 711 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík Aniela Cholewińska-Szko ... Míša a její malí pacienti: Nečekaní hosté - Aniela ... ... . Míša a její malí pacienti: Roztomilý uprchlík Aniela Cholewińska-Szkoliková Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša ho hledala a pak v sobotu přijel d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY