Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz

Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz - Christopher Moore | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christopher Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Moore. Číst Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejhloupější anděl získal v roce 2005 ocenění Quill Book Award pro nejlepší román v kategorii sci-fi/fantasy/horor. Vánoce se vkradly do Pine Cove jako pěkně vlezlá ztělesněná vánočnost: táhly za sebou řetězy, stužky a zvonky, vydechovaly vůni vaječného punce, čpěly borovicí a jako omrzliny od dlouhého sezení pod jmelím kolem sebe šířily úděsně slavnostní atmosféru. Byl předvečer (no dobře, spíš před týden) Vánoc a všichni obyvatelé maličké vesničky Pine Cove v Kalifornii zuřivě nakupovali, balili dárky/sebe na cesty a všeobecně se dostávali do prázdninové nálady. Vždyť byl přece svátek ště-ště-štěstí a pohody. Ale zdaleka ne všichni byli šťastní. Malý Joshua Barker zoufale toužil po vánočním zázraku. Ne, nebyl na smrtelné posteli, ne, jeho milovaný pes se nikam nezaběhl. Ale Josh si byl naprosto jistý, že právě viděl, jak Santa dostal po hlavě lopatou, a tak se ten sedmiletý kluk urputně modlil: Prosím, Santo, vstaň z mrtvých. Ale počkat! Opodál poletuje anděl. (Poletuje, chápete?) Není to nikdo jiný než archanděl Raziel, který přišel na Zem hledat dítě, které má velké přání. Náš anděl se bohužel nepyšní zrovna nejzářivější svatozáří a než stihnete říct „rolničky, rolničky“ celou svou posvátnou mise totálně zvorá a uvrhne obyvatele Pine Cove do nepředstavitelného vánočního chaosu, jehož vrcholem bude nejdivočejší a nejhrůznější vánoční večírek, jaký kdy městečko zažilo.


...pější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz Svátky se vkradly do Borové Záto­ky jako ztělesněná vánoční vlez­lost: táhly za sebou řetězy, světýl­ka a ozdoby, vydechovaly vůni vaječňáku, čpěly borovicí a jako omrzliny od dlouhého vysedávání pod jmelím kolem sebe šířily úděs­ně slavnostní ... Nejhloupější anděl ~ Fantasya.cz ~ Články ... ... Start by marking "Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz" as Want to Read: ... Start your review of Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz. Write a review. Sep 03, 2008 John rated it really liked it · review of another edition. Kniha: Nejhloupější anděl Laskavý příběh vánočních hrůz Autor: Christopher Moore Nejhloupější anděl získal v roce 2005 ocenění Quill Book Aw ... Nejhloupější anděl Laskavý příběh vánočních hrůz | Knihy ... ... ... Start your review of Nejhloupější anděl: Laskavý příběh vánočních hrůz. Write a review. Sep 03, 2008 John rated it really liked it · review of another edition. Kniha: Nejhloupější anděl Laskavý příběh vánočních hrůz Autor: Christopher Moore Nejhloupější anděl získal v roce 2005 ocenění Quill Book Award pro nejlepší román v kategorii sci fi/fantasy/horor. Nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY