Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity

Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity - Vojtěch Černý, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Černý,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Černý,. Číst Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je určena rodičům a pedagogům, kteří vychovávají děti a ovlivňují tak jejich emocionální život. Na pozadí krátkých, emočně zabarvených příběhů dvou rodičů a jejich čtyř dětí jsou představeny nejdůležitější emoce, se kterými se my i naše děti setkáváme. Příběha doplňují interaktivní cvičení, rady, návody k hrám a dalším aktivitám, kterým je možno se věnovat jak doma, tak v mateřských a základních školách. Knihu doplňuje CD se zhudebněnými texty pro společné zpívání.


...Děti a emoce - Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity + CD ... Děti a emoce od 10,46 € - Heureka.sk ... . Autor: Grofová Kateřina, Černý Vojtěch, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-266-1125-7. EAN: 9788026611257. Objednací kód: NA282341 Děti a emoce: Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity Vojtěch Černý, Kateřina Grofová Děti a emoce. Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity. Vojtěch Černý, ... ČERNÝ, Vojtěch : Děti a emoce ... . Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity. Vojtěch Černý, Kateřina Grofová. Edika. Brno. 2013. Děti a emoce . Učíme děti vnímat, poznávat a pracovat se svými pocity. Vojtěch Černý, Kateřina Grofová. Ilustrace: Mgr. Art. Katarína Hudáková Ilkovičová. Odpovědná redaktorka: Kateřina Hošková Děti a emoce. Učíme děti vnímat, p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY