Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy

Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy - Philip Blanc, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Philip Blanc,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Blanc,. Číst Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ekvilibrista vypráví příběh muže, kterého po nečekané události, jež převrátí jeho dosavadní život vzhůru nohama, osud svede dohromady s pozoruhodným a tajuplným starým pánem – ekvilibristou. Ekvilibrista je někdo, kdo dokážet udržovat rovnováhu nejen na laně, ale v celém svém životě. Starý pán muži nabídne, že mu odkryje tajemství vnitřní vyrovnanosti, naučí jej rozumět sám sobě, zasvětí ho do tajů lidské psychiky a ukáže mu cestu, která jej může dovést k harmonii – harmonii se sebou samým i se světem. Cesta k rovnováze je ovšem nesnadná a vyžaduje odvahu nahlédnout dovnitř, do sebe sama, rozpoznat své meze a zbavit se představ a přesvědčení, které nás svazují a omezují. Naučí se muž nakonec správně balancovat na laně života?


...brista vypráví příběh muže, kterého po nečekané události, jež převrátí jeho dosavadní život vzhůru nohama, osud svede dohromady s pozoruhodným a tajuplným starým pánem - ekvilibristou ... Knihy ostatní - TEJPY.cz ... . Ekvilibrista je někdo, kdo dokážet udržovat rovnováhu nejen na laně, ale v celém svém životě. Starý pán muži nabídne, že mu odkryje tajemství vnitřní vyrovnanosti ... Ekvilibrista vypráví příběh muže, kterého po nečekané události, jež převrátí jeho dosavadní život vzhůru nohama, osud svede dohromady s pozoruhodným a tajuplným starým pánem - ekvilibristou. ... Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy. Kniha: Ekvilibrista aneb O muži, který objevil tajemství rovnováhy A ... Ekvilibrista: aneb O muži, který objevil tajemství ... ... . ... Ekvilibrista: O muži, který objevil tajemství rovnováhy. Kniha: Ekvilibrista aneb O muži, který objevil tajemství rovnováhy A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY