Náměsíčná

Náměsíčná - Chris Bohjalian | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Bohjalian
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Náměsíčná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náměsíčná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Bohjalian. Číst Náměsíčná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mrazivý, vzrušující psychothriller o lžích, ztrátách a touhách skrytých v hlubinách spánku… Krásná Annalee Ahlbergová zmizela. V noci odešla z domu a zůstal po ní jen útržek noční košile na větvičce uschlého stromu u řeky. Městečkem se šíří strach a fámy. Stala se obětí zločinu, nebo opustila manžela a dvě dcery, aby mohla začít jiný život? Její rodina však ví, k čemu došlo. Není to poprvé, co se Annalee vydala na bizarní noční výpravu – je totiž náměsíčná. A není to poprvé, co se kvůli tomu ocitla v ohrožení. Její starší dcera Lianna má dosud v živé paměti, jak matce zabránila vrhnout se z mostu do řeky. O náměsíčnosti ví své i detektiv Gavin Rikert, který zmizení vyšetřuje. Snad právě to na něm Liannu přitahuje – ale co všechno ho vlastně spojuje s Annalee? A kdo ještě před Liannou ukrývá tíživá tajemství? 


...íčná je obraz malíře Jindřicha Štyrského z roku 1925 ... Náměsíčná Netyna (@AndyBlackBlue) | Twitter ... .. Obraz Náměsíčná označuje anglická mutace samostatné monografie o Jindřichu Štyrském jako Artist, což lze přeložit jako Artistka. Zdůrazněním ploch provedených v odstínech pastelových barev obraz prozrazuje malířovu snahu překonat kubistické období tvorby z doby před rokem 1925. Náměsíčná (Václav Hrabě) Ref.: Nebýt tu zkažená, nevíte o ničem Tak tedy tuhle noc, ... Kniha Náměsíčná - Chris Bohjalian | knizniklub.cz ... .: Nebýt tu zkažená, nevíte o ničem Tak tedy tuhle noc, jsem spala s měsícem Byla to horečka a nebo mámení Dnes v noci měsíc usnul na mém rameni 1 ... Není to poprvé, co se Annalee vydala na bizarní noční výpravu - je totiž náměsíčná. A není to poprvé, co se kvůli tomu ocitla v ohrožení. Její starší dcera Lianna má dosud v živé paměti, jak matce zabránila vrhnout se z mostu do řeky. O náměs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY