Otevřený prostor: the open space thriller

Otevřený prostor: the open space thriller - Igor Malijevský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Igor Malijevský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřený prostor: the open space thriller.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otevřený prostor: the open space thriller ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Igor Malijevský. Číst Otevřený prostor: the open space thriller Online je nyní tak snadné!

POPIS


Otevřený prostor je temnou groteskou a zároveň autentickou sondou do podivuhodného korporátního světa. Na pozadí krátkých čtivých kapitol se postupně vrství zásadní faustovský příběh dnešní doby. Proč se hezkému počasí říká bombardování? Co je to francouzská ruleta? A kdy je deadline? Pro nezasvěcené čtenáře je kniha opatřena výkladovým slovníčkem korporátního jazyka. Vydání knihy podpořiloMinisterstvo kultury České republiky.


...ný prostor je temnou groteskou a zároveň autentickou sondou do podivuhodného korporátního světa ... Otevřený prostor the open space thriller - Igor | Artforum ... . Na pozadí krátkých čtivých kapitol se postupně vrství zásadní faustovský příběh dnešní doby. ... Otevřený prostor: the open space thriller. Igor Malijevský Nakladatel: Argo 2019 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Otevřený prostor the open space thriller. ... Otevřený prostor je temnou groteskou a zároveň autentickou sondou do podivuhodného korporátního světa. Na pozadí krátkých čtivých kapitol se postupně vrství zásadní faustovský příběh dnešn ... Poznávání sebe sama, druhých a světa kolem nás. ... . Na pozadí krátkých čtivých kapitol se postupně vrství zásadní faustovský příběh dnešní doby. Proč se hezkému počasí říká bombardování? Otevřený prostor je temnou groteskou a zároveň autentickou sondou do podivuhodného korporátního světa. Na pozadí krátkých čtivých kap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY