Poslední stadium: Kladivo na čaroděje 12

Poslední stadium: Kladivo na čaroděje 12 - Jiří Pavlovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pavlovský
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední stadium: Kladivo na čaroděje 12.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední stadium: Kladivo na čaroděje 12 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pavlovský. Číst Poslední stadium: Kladivo na čaroděje 12 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magie umírá. Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč. Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá. Bohužel však obnáší vyhlazení téměř celého lidstva. Ovšem – co by člověk pro trochu magie neudělal… Parta Felixe Jonáše však má své – krajní – meze, a tohle je už přece jen kapku přes čáru. A tak se, jak jinak, ocitne v přední linii konfliktu přímo globálního. Stojí mezi všemocnými mágy a zhmotněním všepožírající smrti. Finální díl první sezóny příběhů ze světa městské fantasy. Nastává Poslední stadium Kladiva na čaroděje!


... NA âARODùJE 12 / POSLEDNÍ STADIUM. bu, něco se vyřítilo ven (každou noc to vypadalo jinak, někdy to mělo chapadla, někdy to byl kyselinový vítr, někdy to byla jen vražedná myšlenka), uniklo to a potom už Felix jen sledoval, někdy v televizi, někdy na vlastní oči, jak svět postupně umírá ... Kladivo na čaroděje série | Databáze knih ... . Všechny informace o produktu Kniha Kladivo na čaroděje 12 - Poslední stadium - Jiří Pavlovský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kladivo na čaroděje 12 - Poslední stadium - Jiří Pavlovský. Jiří Pavlovský Kladivo na čaroděje 12 Poslední stadium Ilustrace na obálce a návrh obálky Lubomír Kupčík. Grafická úprava obálky Lukáš Tuma. Redakce Pavlína Kajnarová. Vydalo ... Kupte knihu Kladivo na čaroděje 12 Poslední stadium (Jiří Pavlovský) s 21 % slevou za 140 Kč ... Kladivo na čaroděje 12 Poslední stadium levně, cena 140 Kč ... ... . Jiří Pavlovský Kladivo na čaroděje 12 Poslední stadium Ilustrace na obálce a návrh obálky Lubomír Kupčík. Grafická úprava obálky Lukáš Tuma. Redakce Pavlína Kajnarová. Vydalo ... Kupte knihu Kladivo na čaroděje 12 Poslední stadium (Jiří Pavlovský) s 21 % slevou za 140 Kč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY