Před Incalem

Před Incalem - Alejandro Jodorowsky | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alejandro Jodorowsky
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Před Incalem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Před Incalem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alejandro Jodorowsky. Číst Před Incalem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kruh se uzavírá! Už vyšel Incal a Poslední Incal – teď vychází poslední (nebo také první, jak chcete) díl trilogie! Vracíme se na začátek, do života našeho oblíbeného antihrdiny, detektiva třídy R, Johna Difoola. Ne, tentokrát nepůjde o osud celého vesmíru, tentokrát je to jen práce… jenže práce, která hrdinu zavádí mezi zvrácené aristokraty i nebezpečné mutanty či roboty. Ještě, že má po ruce svého betonového racka! Opět vychází celá série v jedné knize!


...ncalem je svazek šesti původních sešitů vycházejících v letech 1988 až 1995 ... Před Incalem (váz.) skladem - MegaComics ... . Jedná se o dvacátý první díl z edice Mistrovská díla evropského komiksu vydaného nakladatelstvím Crew a patří do trilogie Incal. Chronologicky je to s Incalem takhle: Dějově je první Před Incalem, druhý Incal a nakonec Poslední Incal. Ačkoliv se tak zpočátku tváří, Před Incalem ve skutečnosti žádné nenabízí. Je to veskrze civilní příběh, jaký byste u Joda nečekali. Touha a potenciál ... Před Incalem Pavlovský J. - SEQOY ... . Je to veskrze civilní příběh, jaký byste u Joda nečekali. Touha a potenciál ke změně, lásce a obrození, což jsou v příbězích dnes již starého Chilana témata zcela zdomácnělá, má tentokrát ryze osobní podobu. ... Před Incalem je méně mystické, na Jodorowskyho téměř vůbec. Děj se soustředí na sociální kritiku a představuje detekt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY