Průvodce historií kladenských hostinců IV.: Díl IV. – Kročehlavy

Průvodce historií kladenských hostinců IV.: Díl IV. – Kročehlavy - Zdeněk Pospíšil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pospíšil
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce historií kladenských hostinců IV.: Díl IV. – Kročehlavy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce historií kladenských hostinců IV.: Díl IV. – Kročehlavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pospíšil. Číst Průvodce historií kladenských hostinců IV.: Díl IV. – Kročehlavy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hostince jsou společenský fenomén. Svůj oblíbený hostinský podnik má snad každý, ať už je to restaurace, kavárna, vinárna nebo pizzerie, klub apod. Rádi se v nich dobře najíme, setkáváme se v nich s přáteli, slavíme významná životní jubilea, bereme na rande své budoucí životní partnery… Závěrečný díl tetralogie Průvodce historií kladenských hostinců, zavede čtenáře do oblasti Kročehlav, kde se nacházely jak tradiční podniky, tak oblíbené sídlištní hospody vzniklé během 60.–80. let 20. století.


...ce historií kladenských hostinců: Díl I ... U Černý Máry - Home | Facebook ... . - staré Kladno 2016; Kladensko 1985; Sensační podívaná! Dějiny kladenských biografů 2014; České Budějovice : pozvání na procházku 2008; všech 8 knih autora. Kniha Průvodce historií kladenských hostinců díl IV: - Kročehlavy je v Závěrečný díl tetralogie Průvodce historií kladenských hostinců, zavede čtenáře do oblasti Kročehlav, kde se nacházely jak tradiční podniky, tak oblíbené sídlištní hospody vzniklé během 60.-80. let... Závěrečný díl tetralogie ... Průvodce historií kladenských hostinců III. -- 3. díl ... ... .-80. let... Závěrečný díl tetralogie Průvodce historií kladenských hostinců, zavede čtenáře do oblasti Kročehlav, kde se nacházely jak tradiční podniky, tak oblíbené sídlištní hospody vzniklé během 60.-80. let 20. století. Hostince jsou společens...SOUVISEJÍCÍ KNIHY