Racer

Racer - Katy Evans | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katy Evans
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Racer.pdf


Chcete si knihu přečíst?Racer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katy Evans. Číst Racer Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeho rodiče stěží někdy napadlo, že by dostál svému jménu – Racer Tate – avšak jakmile za volantem pocítil příval adrenalinu, byl ztracen. A nyní je to nejrychlejší a nejurputnější závodník ze všech. Lana hledá nové piloty Formule 1, což ji také přivedlo k Raceru Tateovi, jenž ji svým úsměvem dostal do kolen. Sexy a záhadný Racer není mužem, do nějž by se žena jako Lana měla zamilovat. V jeho blízkosti však nedokáže myslet a z jeho polibků… Spolu mají poslední šanci vyhrát a on je jedinou nadějí jejich týmu. Lana má na starost na něj dohlédnout – postarat se, aby se nedostal do problémů. To je však nesplnitelný úkol. Když někomu dáte své srdce, jejich tajemství se stanou vaší spásou… nebo prokletím.


...edia & Marketing, Inc., 17030 Red Hill Avenue, Irvine, CA 92614, 949 ... RACER - What does RACER stand for? The Free Dictionary ... .417.6700 Partner of USA Today Sports Digital Properties Powered by WordPress.com VIP More Information Racer X Films 2020 Honda CRF450R Garage Build Making the 2020 Honda CRF450R motocross bike an all-arounder. Racer X Films Kevin Windham's Final Supercross Win A look back at the snowy 2010 Salt ... typeracer - the global typing competition Increase your typing speed while racing against others. The award-winning online typing competition, TypeRacer, is the bes ... GitHub - racer-rust/racer: Rust Code Completion utility ... . The award-winning online typing competition, TypeRacer, is the best free typing game in the world. It is the first-ever multiplayer typing game, which lets you race against real people typing quotes from books, movies, and songs. Amazon.com: DXRacer ... Dxracer......SOUVISEJÍCÍ KNIHY