Škola vaření

Škola vaření - Martin Černohorský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Černohorský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola vaření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola vaření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Černohorský. Číst Škola vaření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Profesionální kuchař Ing. Martin Černohorský v současné době provozuje rodinnou školu vaření CEREXIM v Praze, kde pořádá i kuchařské kurzy pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit o své znalosti v ucelené knize. A jaké jsou její ingredience? Ověřené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, poutavé fotografie či zábavné ilustrace. Jako nášup dostanete tipy z exotické kuchyně a nádavkem 10 video receptů.


...d Academy je škola vaření, která vznikla v létě roku 2016 v obci Včelná u Českých Budějovic a založil jí milovník dobrého jídla Honza Krob ... SaSaZu Praha | Škola vaření ... . Cílem při... Škola vaření Chefparade je opravdu pro každého. Nabízíme kurzy vaření pro začátečníky, pokročilé, dospělé i děti. Pro firmy pořádáme firemní akce, které Vám jiná škola vaření nenabídne. Pro veřejnost nabízíme také privátní párty. Již 20 let milujeme vaření. Nabízíme profesionální kurzy vaření, vzdělávání a trénink nejen kuchařů, číšníků a sommeliérů. Získe ... Škola vaření - Vaření.cz ... . Již 20 let milujeme vaření. Nabízíme profesionální kurzy vaření, vzdělávání a trénink nejen kuchařů, číšníků a sommeliérů. Získejte nové zkušenosti! O to, co jsem se naučil a v co věřím, co se týče kuchařského řemesla, se také rád podělím. Zúčastněte se některého z mých kurzů a vařte jednodu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY