Trhačka zubů

Trhačka zubů - Franz-Olivier Giesbert | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Franz-Olivier Giesbert
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trhačka zubů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trhačka zubů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franz-Olivier Giesbert. Číst Trhačka zubů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladou Lucile Bradsockovou donutí kruté okolnosti Francouzské revoluce opustit rodnou Normandii a odejít do Paříže, kde její život nabere nečekané obrátky. Vyučí se u slavného zubaře a rozhodne se zasvětit život napravování křivd spácháných na nevinných lidech a to za pomoci originální zbraně v podobě svého řemesla. Lucile je ve své víře v lásku a v člověka jako Monte-Cristo v sukních odhodlána stát vždy na straně slabších. V průběhu jejího dlouhého pestrého života na třechkontinentech se jí dokřesla posadí nejeden velikán té doby: Robespierre, Ludvík XVI., George Washington, markýz de La Fayette nebo Napoleon.Příběh nezkotné milovnice života Lucile, jejíž kleště přepisovaly dějiny.


...a zubů se jí v mnohém podobá, jde o podobný nápad a konstrukci příběhu, jen v jiných reáliích ... Trhačka zubů: Franz-Olivier Giesbert > Könyv | Libristo ... . Už tento fakt mě na začátku vlastně trochu zamrzel, jako bych četla podobný příběh, možná i proto už mě nenadchl tak silně. Oceňuji nápad, propracovanost, neuvěřitelnost historických reálií a hravost, s jakou ... Trhačka zubů Autor: Giesbert, Franz-Olivier Nakladatel: Argo EAN: 9788025721681 ISBN: 978-80-257-2168-1 Originál: L´arracheuse de dents Překlad: Seidl, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Audiokniha Trhačka zubů. Barvité paměti neobyčejné zubařky, která se nebála nikoho a ... Kniha Trhačka zubů - Franz-Olivier Giesbert | Dobré Knihy.cz ... . vydání) Audiokniha Trhačka zubů. Barvité paměti neobyčejné zubařky, která se nebála nikoho a ničeho Mladou Lucile Bradsockovou donutí kruté okolnosti Francouzské revoluce opustit ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY