Co teď a co potom?: Pracovní listy k procvičení časové posloupnosti

Co teď a co potom?: Pracovní listy k procvičení časové posloupnosti - Marie Těthalová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Těthalová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co teď a co potom?: Pracovní listy k procvičení časové posloupnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co teď a co potom?: Pracovní listy k procvičení časové posloupnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Těthalová. Číst Co teď a co potom?: Pracovní listy k procvičení časové posloupnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj seriality neboli posloupnosti, což je schopnost správně řadit úkony za sebou. Pracovní listy jsou řazeny podle náročnosti. V první části se jedná o posloupnosti dvou kroků, následují tři, čtyři, a šest kroků v jedné situaci. Úkoly vycházejí z běžného dětského života a obsahují situace, které děti znají z domova i ze školky. Marie Těthalová je speciální pedagožka, šéfredaktorka Informatoria 3–8 a autorka řady sešitů pracovních listů zaměřených na rozvoj grafomotoriky, slovní zásoby, koncentrace, matematické a čtenářské pregramotnosti a podobně. V Portálu vyšel také její knižní rozhovor s Martinem Hollým O duši a sexu.


... sešit se zaměřuje na rozvoj seriality neboli posloupnosti, což je schopnost správně řadit úkony za sebou ... Co teď a co potom? - www.Veverušák.cz ... . Pracovní listy jsou řazeny podle náročnosti. V první části se jedná o posloupnosti dvou kroků, následují tři, čtyři, a šest kroků v jedné situaci. Úkoly vycházejí z běžného dětského života a obsahují situace, které děti znají z domova i ze ... Co teď a co potom? pracovní listy k procvičování časové posloupnosti. 28. 12. 2019 ... Pracovní listy Co teď a co potom? budou rozhodně patřit mezi mé oblíbené publikace, kter ... Co teď a co potom? - Pracovní listy k procvičení časové ... ... . 28. 12. 2019 ... Pracovní listy Co teď a co potom? budou rozhodně patřit mezi mé oblíbené publikace, které využiji ve své praxi učitelky. Už jsem měla možnost jich několik vyzkoušet a dětem se moc líbily. Ilustrace Patricie Koubské jsou prostě ... Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj seriality neboli posloupnosti, což je schopnost správně řadit úkony za sebou. Pracovní listy jsou řazeny podle náročnosti. V první části se jedná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY