Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi

Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi - Stephan Orth | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephan Orth
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephan Orth. Číst Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oficiálně je couchsurfing v Íránu zakázaný. Přesto procestuje Stephan Orth touto formou celou zemi. Přespává na desítkách perských koberců, zažije bláznivá i rozpustilá dobrodružství – a při tom pozná zemi, která vůbec neodpovídá obrazu zločinného státu. Íránci jsou totiž nejen mistry světa v šachu a v pohostinnosti, ale také v tom, jak uštědřit vedoucím duchovním utajený políček. „Nádherná kniha“ Süddeutsche Zeitung Kniha je strhujícím vyprávěním o drobných svobodách a velkých tužbách Íránců.


...i jsou totiž nejen mistry světa v šachu a v pohostinnosti, ale také v tom, jak uštědřit ... Couchsurfing v Íránu | KNIHCENTRUM.sk ... ... Zobrazit celý text Couchsurfing v Íránu Moje cesta do země za zavřenými dveřmi Couchsurfing v Rusku - Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi 2018; Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi 2019; Podobné knihy. Íránský poutník 1946; Couchsurfing v Rusku - Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi 2018; Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci 2019 Kniha: Couchsurfing v Íránu -- Moje cesta do země za zavřenými dveřmi - Stephan Orth ... Oficiálně je couchsurfing v Íránu zakázaný. Přesto procestuje Stephan Orth touto fo ... Couchsurfing v Íránu - Moje cesta do země za zavřenými ... ... ... Oficiálně je couchsurfing v Íránu zakázaný. Přesto procestuje Stephan Orth touto formou celou zemi. ... (moje cesta do země za zavřenými dveřmi : s 48 barevnými fotografiemi, 29 černobílými vyobrazeními a jednou mapou) Všechny informace o produk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY