Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života

Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života - Dana Benešová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Benešová,
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Benešová,. Číst Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Manželská poradna není butik“ napsal psychiatr několikrát citovaný v naší knize. Zadání vydavatele znělo: Napište o problémech partnerských vztahů čtivě s příklady. Nementorujte, ale nabídněte řešení proveditelná „bez ztráty květinky“. Nestraňte přitom ženám ani mužům. Psycholog a koučka – s celkem 61 lety praxe – probírali během zmíněné doby „temné odstíny partnerského života“ s klienty, jejichž součet se blíží k počtu obyvatel Vyškova. Autoři chtěli respektovat varování a naplnit zakázku. Na čtenářích je zjistit, jak se jim to podařilo. Nabízíme zamyšlení nad výrokem psychologa Christophera Ryana: „Ani miliony let neučinily ze všech mužů chlípné sprosťáky a ze žen falešné zlatokopky, ale amorálním působením evoluce vznikl živočišný druh, který nedokáže svá tajemství udržet pod pokličkou…“ Což takhle „nahlédnout pod pokličku“? Pohled vám usnadní množství příkladů, glos i sdělení těch, kteří se více či méně úspěšně potýkali s problémy partnerských vztahů. I v manželských, ba i nemanželských sporech ostřílení se (doufáme) dozvědí něco nového. Například: Víte, jak se projevují „prkýnkáři“? Pokud ne, vězte, že tvoří značné procento „single“ mužů. Znáte mnohdy tragické důsledky totální spermiosepse organismu? Je vám znám fotbalový efekt? A jak souvisí s „kvadraturou kruhu“ u žen? A co Mašlaňův syndrom? Víte, kdo jsou a před čím varujeme sapiosexuály? Zalistujte v knize… Naleznete v ní odpovědi na zmíněné otázky i na mnohé další.


...straňte přitom ženám ani mužům. Psycholog a koučka - s celkem 61 lety praxe - pr obírali během zmíněné doby „temné odstíny partnerského života" s klienty, jejichž součet se blíží k počtu obyvatel Vyškova ... Tajemstvi muzu levně | Blesk zboží ... . Autoři chtěli respektovat varování a naplnit zakázku. Na čtenářích je zjistit, jak se jim to podařilo. Kniha: Jak na vztahy -- aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života - Dana Benešová; Tomáš Novák Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života Dana Benešová, Tomáš Novák aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života. ... probírali během zmíněné doby \"temné odstíny partners ... PhDr. Tomáš Novák: Psychologické poradenství zaměřené na ... ... . Jak na vztahy: aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života Dana Benešová, Tomáš Novák aneb čtyřicet temných odstínů partnerského života. ... probírali během zmíněné doby \"temné odstíny partnerského života\" s klienty, jejichž součet se blíží k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY