Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět

Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět - Abigail Tuckerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Abigail Tuckerová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abigail Tuckerová. Číst Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Abigail Tuckerová, vědkyně a milovnice koček, se pustila do zkoumání soužití lidí a domácích koček a její čtivá a zábavná kniha je plná pozoruhodných faktů, která vybízejí k přemýšlení. Věděli jste, že všechna zdomácnělá zvířata se v průběhu věků měnila a ztrácela podobnost se svými volně žijícími příbuznými? Všechna – kromě koček. Britská modrá má úplně stejnou stavbu těla jako šavlozubý tygr. Věděli jste, že kočky jsou jako domácí mazlíčci mnohem oblíbenější v oblastech, kde nežijí žádné velké kočkovité šelmy, než v těch, kde vás pořád ještě může sežrat tygr? Že kočka je „hypermasožravec“, který člověku přímo konkuruje, pokud jde o potravu, takže je celkem pravděpodobné, že kočky se tak nějak domestikovaly samy? Věděli jste, jak je to ve skutečnosti se strašákem toxoplazmózy? A že uctívání koček ve starém Egyptě má hodně styčných bodů s dnešní mimořádnou oblibou kočičích obrázků na sociálních sítích? Lev v obýváku se zabývá těmito a mnoha dalšími otázkami a po přečtení téhle knížky se už na Micku nikdy nebudete dívat stejně.


...Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět od nejnovějších dle oblíbenosti (palců) dle uděleného hodnocení Přidat komentář Title: Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět - Abigail Tucker epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 11:15:16 AM Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět Abigail Tuckerová Nakladatel: Universum 2017 Lev v obýváku: Jak si nás kočky domácí ochočily a ovládly svět Abigail Tuckerová, vědkyně a milovnice koček, se pustila do zkoumání soužití lidí a domácích koček a její čtivá a zábavná kniha je plná pozoruhodných faktů, která vybízejí k přemýšlení ... Perske kocky jak na to | Sleviste.cz ... . Lev v obýváku se zabývá těmito a ... Lev v obýváku: Jak si nás domácí kočky.. | Knihy.ABZ.cz ... . Lev v obýváku se zabývá těmito a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY