Neobyčejná zvířata - Mistři úniku

Neobyčejná zvířata - Mistři úniku - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejná zvířata - Mistři úniku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyčejná zvířata - Mistři úniku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Neobyčejná zvířata - Mistři úniku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznejte experty na neviditelnost! V přírodě je spousta zvířat, která nespoléhají jen na sílu a vytrvalost, ale používají mnohem rafinovanější metody. Dokážou splynout s prostředím, nepřítele přechytračit jen díky maskování a z nebezpečných situací uniknout tak, aniž by si jich někdo všiml. Poznejte barvu měnící chameleony, kamenné ryby a další vychytralé zvířecí kouzelníky. Své znalosti si pak ověřte v zábavném kvízu na konci knihy!


...ednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Atlasy a encyklopedie zvířat — Kniha.cz ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Poznejte experty na neviditelnost! V přírodě je spousta zvířat, která nespoléhají jen na sílu a vytrvalost, ale používají mnohem rafinovanější metody. Dokážou splynout s prostředím, nepřítele přechytračit jen díky maskování a z nebezpečných situací Neobyčejn ... Neobyčejná zvířata Mistři úniku - | Kniha na Alza.cz ... . Dokážou splynout s prostředím, nepřítele přechytračit jen díky maskování a z nebezpečných situací Neobyčejná zvířata - Mistři úniku Nakladatel: Fragment EAN: 9788025342053 ISBN: 978-80-253-42...SOUVISEJÍCÍ KNIHY