Oheň mágů

Oheň mágů - Heinrich Khunrath | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Heinrich Khunrath
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň mágů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oheň mágů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heinrich Khunrath. Číst Oheň mágů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor čtyř achymicko-teosofických traktátů jedné z nejvýraznějších postav okultní scény rudolfinského období Heinricha Khunratha (cca 1560–1605), autora slavného Divadla věčné moudrosti. Khunrath se v nich zabývá hlavními principy alchymické filosofie, jimiž jsou výchozí matérie a oheň, užívaje přitom hojně práce dalších autorit v oboru alchymie a teosofie. První český překlad těchto Khunrathových textů je pořízen z opravených a redakčně upravených lipských vydání, publikovaných v osmdesátých letech 18. století.


... informace o produktu Kniha Oheň mágů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oheň mágů ... Oheň mágů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Oheň mágů od 348 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Oheň mágů Soubor čtyř achymicko-teosofických traktátů jedné z nejvýraznějších postav okultní scény rudolfinského období Heinricha Khunratha (cca 1560-1605), autora slavného Divadla věčné moudrosti. Khunrath se v nich zabývá hlavními principy alchymické filosofie, jimiž jsou výchozí matérie a oheň, užív ... Oheň mágů od 348 Kč - Heureka.cz ... . Khunrath se v nich zabývá hlavními principy alchymické filosofie, jimiž jsou výchozí matérie a oheň, užívaje ... Elektronická kniha Oheň mágů Heinrich Khunrath - Oheň mágů Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Oheň mágů Heinrich ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY