Pravidla skutečných ninjů

Pravidla skutečných ninjů - Petra Štarková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Štarková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla skutečných ninjů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravidla skutečných ninjů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Štarková. Číst Pravidla skutečných ninjů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do třídy přišel nový kluk a s ním spousta problémů. S nikým se nebaví, sprostě nadává, a navíc se pere. Spolužáci zjišťují, že to s ním nebude lehké. Ale jednoduché to nemá ani sám Ivoš. Naštěstí je tady Lenka, sociální pracovnice věnující se bojovému umění. Díky ní a knize o ninjech se Ivoš stane následovníkem umění starodávných bojovníků. A naučí se, že problémy se neřeší útěkem ani rvačkou. Dokáže se jim nakonec postavit jako skutečný ninja?


...la skutečných ninjů jsem zhltla jako malinu ... Petra Štarková - Pravidla skutečných ninjů | Spálená 53 ... . Kniha se četla velice dobře, čtenář se mohl vcítit do role Ivoše, který je čistě negativní postavou. Ale vše není tak černobílé, jak se na první pohled může zdát. Musím říct, že příběh byl skvěle napsaný, napínavý a já v přestávkách na přípravě ... Pravidla skutečných ninjů; Listování v knize Pravidla skutečných ninjů . Petra Štarková. Další knížka z edice M ... Pravidla skutečných ninjů | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Petra Štarková. Další knížka z edice Má to háček! ... Pravidla skutečných ninjů Autor: Štarková, Petra Nakladatel: Albatros Pasparta EAN: 9788000056920 ISBN: 978-80-00-05692-0, 978-80-88290-39-1 Ilustrace: Svobo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY