Zahoďte svou duševní zátěž

Zahoďte svou duševní zátěž - Karin Wyličilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karin Wyličilová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahoďte svou duševní zátěž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahoďte svou duševní zátěž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Wyličilová. Číst Zahoďte svou duševní zátěž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karin Wyličilová je praktická zdravotnická pracovnice pro psychoterapii a poradenství. Vystudovala obor Integrované rodinné poradenství na Evangelickém Centrálním institutu v Berlíně a od roku 2009 se profesionálně věnuje poradenství zaměřenému na osoby s těžkou psychickou zátěží. Má praktické zkušenosti s konkrétními formami terapií a poradenstvím, jako je behaviorální terapie, psychoanalýza, systemické přístupy nebo osobní koučink. Když je toho na nás moc Naše duše někdy nese takovou zátěž, že už si s ní nedokáže poradit. V takové situace bychom se měli zeptat sami sebe: Co nepotřebujeme? Co můžeme odložit? Problémy, stres, hněv, starosti, strach či pochybnosti o smyslu našeho konání, toho všeho bychom se měli zbavit pro lehčí život. Tipy a praktická cvičení Karin Wyličilové nám umožňují setkat se se sebou samým, vymezit podstatu problémů a následně postupovat tak, abychom mohli zatěžující břemena naší duše odložit. Autorka dává též praktické rady, jak doplnit zásoby vnitřní energie a posilujících prostředků, které na své cestě rovněž potřebujeme.


...e svou duševní zátěž Autor: Wyličilová, Karin Nakladatel: Plot EAN: 9788074283642 ISBN: 978-80-7428-364-2 Originál: Seelisches Gepäck abgeben Překlad: Sejvera, David Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Strach jist sve duse | Sleviste.cz ... . vydání) Kniha: Zahoďte svou duševní zátěž -- Pro lehčí život - Karin Wyličilová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zahoďte svou duševní zátěž. Karin Wyličilová ... Naše duše někdy nese takovou zátěž, že už si s ní nedokáže poradit. V takové situace bychom s ... Zahoďte svou duševní zátěž - knihy.cz ... . Zahoďte svou duševní zátěž. Karin Wyličilová ... Naše duše někdy nese takovou zátěž, že už si s ní nedokáže poradit. V takové situace bychom s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY