Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky

Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky - Sylva Eliášová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sylva Eliášová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylva Eliášová,. Číst Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka pro práci s dětmi ve věku 3 až 8 let, která se zaměřuje na výtvarné aktivity. Autoři vycházejí z přesvědčení, že školní estetická výchova by se neměla jednostranně zabývat vzděláváním, ale mnohem více než doposud podpořit emocionální a socializační složku výchovy. K tomu napomáhá tzv. skupinový reflektivní dialog, který podporuje schopnost dětí přemýšlet o tom, co a proč tvoří, srovnávat vlastní výtvory s díly spolužáků, vyjadřovat své estetické názory atd. Takto vedené dítě pak nevnímá výtvarnou či hudební výchovu jako vyučovací předmět, ale umění se mu může postupně stát životní potřebou. Knížka je určena učitelkám MŠ, pedagogům 1. st. ZŠ a rodičům.Mgr. Vladimíra Slavíková je ředitelkou MŠ, je spoluautorkou publikace Výtvarné čarování. Mgr. Sylva Eliášová je učitelkou 1. stupně ZŠ, s Vladimírou Slavíkovou spolupracuje na projektech kooperace učitelek předškolního a primárního školního vzdělávání.Doc. Jan Slavík učí na Pedagogické fakultě UK. Jako autor a spoluautor mnoha publikací se zabývá oblastí všeobecného vzdělávání, především se zaměřením na umění ve výchově a na arteterapii.


...ka pro práci s dětmi ve věku 3 až 8 let, která se zaměřuje na výtvarné aktivity ... Dívej se, tvoř a povídej! - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Autoři vycházejí z přesvědčení, že školní estetická výchova by se neměla jednostranně zabývat vzděláváním, ale mnohem více než doposud podpořit emocionální a socializační složku výchovy. K tomu napomáhá tzv. skupinový reflektivní dialog, který podporuje schopnost ... Popis produkt: Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky Portál Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro před ... Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a ... ... .cz Elektro prodává tento produkt Dívej se, tvoř a povídej!: Artefiletika pro předškoláky a mladší školáky, dnes za výhodnou cenu 293 Kč. Nakupujte, dokud je toto zboží ještě k dispozici skladem. Artefiletika je reflektivní, tvořivé a zážitkové pojetí vzdělávání a výchovy, které vychází z vizuální kultury nebo jiných expresi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY