Ella v Laponsku

Ella v Laponsku - Timo Parvela | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Timo Parvela
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ella v Laponsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ella v Laponsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timo Parvela. Číst Ella v Laponsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ella a celá její třída vyhrála pobyt na sluncem zalité pláži kdesi u moře. Tak proč jim kapitán letadla přeje při vzletu šťastnou cestu do Laponska? Kam se poděly kufry? A jak je možné, že tatínek pana učitele je ve Finsku zodpovědný za nadělování vánočních dárků? Ještěže má Ella za ušima a je jí vše okamžitě jasné: pan učitel chce děti vyměnit za vánoční skřítky, protože ti dosavadní už chtějí do důchodu.Kolotoč mylných domněnek a nejlepších úmyslů přivádí Ellu a její kamarády do pravých laponských závějí, aby se z nich celá třída i s popleteným panem učitelem a jeho trpělivou ženou ale nakonec šťastně a ve svornosti vyhrabali zase zpátky do letadla domů. Volné pokračování úspěšných knih Ella ve škole a Ella a její kamarádi je určeno především čtenářům ve věku od 6 do 10 let. Poprvé ve vyprávění o Elle jde také o knihu s jedním kontinuálním příběhem a nikoliv o sled několika drobnějších historek. Timo Parvela je původní profesí učitel, píše pro děti i pro dospělé a ve Finsku je v oblasti dětské literatury nepopiratelnou hvězdou. Jeho knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků a získal za ně řadu ocenění. Série o Elle patří k těm vůbec nejpopulárnějším. V Portále již vyšly knihy Ella ve škole a Ella a kamarádi.


...ny informace o produktu Kniha Ella v Laponsku - Timo Parvela, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ella v Laponsku - Timo Parvela ... Ella v Laponsku - Timo Parvela | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ella v Laponsku. Parvela, Timo. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek ... Ella v Laponsku. Třetí díl Elly drží vysoko nastavenou laťku. Dostanete přesně to, co čekáte. Dějem provázející a komentující Ellu, Tiinu, Hannu, Pateho, Tuukku, vše negujícího a neustále vyhrožujícího Provokatéra a pana učitele, kte ... Kniha: Ella v Laponsku - Timo Parvela | Knihy.ABZ.cz ... . Dějem provázející a komentující Ellu, Tiinu, Hannu, Pateho, Tuukku, vše negujícího a neustále vyhrožujícího Provokatéra a pana učitele, který hraje v tomto díle prim. Na rozdíl od předchozích dvou knih se nejedná o ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Ella v Lap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY