Přestaň čumět do mobilu

Přestaň čumět do mobilu - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přestaň čumět do mobilu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přestaň čumět do mobilu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Přestaň čumět do mobilu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stane se vám někdy, že se jen tak podíváte na mobil, aniž byste věděli, proč? Přepadne vás pocit úzkosti, když si uvědomíte, že jste ho zapomněli doma? Měli jste někdy „text neck“ (nyní skutečný medicínský pojem) nebo vás bolely palce z ťukání na obrazovku? Nebo si při prohlížení obrázků západů slunce na Instagramu (#západ_slunce #zázračné *ruce při modlitbě emoji*) uvědomíte, že už je půl třetí ráno? Pokud ano, Přestaň čumět do mobilu je pro vás perfektním průvodcem k opětovnému spojení s okolním světem.


... čumět do mobilu (Mimo edici) - Stane se vám někdy, že se jen tak podíváte na mobil, aniž byste věděli, proč? Přepadne vás pocit úzkosti, když si uvědomíte, že jste ho zapomněli doma? Měli jste někdy „text neck" (nyní skutečný medicínský pojem) nebo vás bolely palce z ťukání na obrazovku? Nebo si při prohlížení ... čumět - ABZ slovník českých synonym ... ... Přestaň čumět do mobilu Autor: kolektiv autorů Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075931658 ISBN: 978-80-759-3165-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 11,5 × 16,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pokud ano, Přestaň čumět do mobilu je pro vás perfektním průvodcem k opětovnému spojení s okolním světem. ... Přestaň čumět do mobilu - kolektiv autorů | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Pokud ano, Přestaň čumět do mobilu je pro vás perfektním průvodcem k opětovnému spojení s okolním světem....SOUVISEJÍCÍ KNIHY