Udělala jsem chybu

Udělala jsem chybu - Paula Daly | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paula Daly
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Udělala jsem chybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Udělala jsem chybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paula Daly. Číst Udělala jsem chybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou věci, o kterých se ve slušné společnosti nemluví. Jako třeba schvalování prostituce. Stejně tak jsou věci, které se ve slušné společnosti nedělají. Jako třeba mít sex s manželem kamarádky své sestry. Jenže fyzioterapeutka Roz je osamělá matka – a je zoufalá. Její podnikání zkrachovalo, tíží ji dluhy, kam se podívá, a musí vysvětlovat svému malému synovi, proč nemají žádné peníze, i když tráví tolik času v práci, a proč jim zrovna někdo odstěhoval všechen nábytek. Teď ale dostala nečekanou nabídku od cizího člověka, kterému se líbí. Za jednu společnou noc jí zaplatí tolik, že se Roz může znovu postavit na nohy. Roz nevidí jinou možnost než přijmout. I když se právě seznámila s velmi sympatickým mužem a ví, že pouští do hodně nebezpečného podniku. Na motivy autorčiných románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila v roce 2019 britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water.


...a jsem chybu je typická kniha Pauly Daly ... VašeStížnosti.cz - Udělala jsem chybu ... . Autorka vzala stokrát profláknutý námět a napsala příběh, který se čte jedním dechem. Je to napůl thriller, napůl psychologicky laděný příběh o tom, že život není peříčko a těžké životní situace nás můžou dotlačit k rozhodnutím, z kterých je průšvih ještě ... Rozhodla jsem se pro své první tetování v obličeji. Nechala jsem si udělat vytetovat obočí. Pod jehlu si mne vzala nejšikovnějš ... Udělala jsem chybu - Paula Daly | Databáze knih ... . Pod jehlu si mne vzala nejšikovnější Megan White. Lituju toho? To zjistíte ve videu. sobota 9. května 2020 Míša: Jsem těhotná, otce neznám. Udělala jsem hroznou chybu | Sky Czech #Sky_Czech. Udělala jsem chybu. Ahoj, je mi 13 let a nejlepší kamarádka, který jsem říkala úplně všechno se se mnou přestala bavit, přestala se se m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY