Umění vnímat umění pro děti a rodiče

Umění vnímat umění pro děti a rodiče - Michael Třeštík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Třeštík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění vnímat umění pro děti a rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění vnímat umění pro děti a rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Třeštík. Číst Umění vnímat umění pro děti a rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena těm, kteří si chtějí s dětmi povídat o výtvarném umění. Naučit je dívat se na obrazy a sochy bezprostředně, bez přehnaného respektu i strachu z neporozumění. Aby si z každého setkání s výtvarným dílem dítě odneslo to, co si odnést může a dovede. Není důležité, aby hned vědělo, kdo a kdy daný obraz namaloval, je důležité, aby vědělo, proč je třeba zvláštně rozmazaný. Kniha je průpravou ke zdravému vztahu k umění.


...elské hodnocení a recenze na Kniha Umění vnímat umění pro děti a rodiče - Michael Třeštík ... Umění vnímat umění pro děti a rodiče ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Umění vnímat umění pro děti a rodiče Autor: Třeštík, Michael Nakladatel: Motto EAN: 9788026716594 ISBN: 978-80-267-1659-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 21 × 28 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Umění vnímat umění pro děti a rodiče - Michael Třeštík, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Umění vnímat umění pro děti a rodiče - Michael Třeštík. Hledáte Umění vnímat umění pro děti a rodiče od Michael Třeštík? Dnes objednáte, zítra ... Umění vnímat umění pro děti a rodiče - Michael Třeštík ... ... . Hledáte Umění vnímat umění pro děti a rodiče od Michael Třeštík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Umění vnímat umění pro děti a rod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY