200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí

200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí - Václav Junek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí.pdf


Chcete si knihu přečíst?200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Město Rudná jistě nabízí památky i kulturně-historické pamětihodnosti, o nichž se všeobecně ví. Avšak spolu s těmi známými je zde k vidění také nečekaně dlouhá, bohatá a zejména respektuhodná řada dalších neméně důležitých estetických hodnot, na které by se také rozhodně nemělo jen tak zapomínat. Takže se jich v místě i jeho nejbližším okolí - i když možná nenápadně, takříkajíc na druhý pohled - najde rozhodně víc, než ty dvě stovky, které v názvu knížky možná překvapí. Všechny tyto stavby a památky tvůrčího ducha i dovedných rukou, třebaže některá ideálním způsobem a jiná zase méně vhodně, přitom tvoří v rámci Rudné ucelený soubor, jenž vznikal postupně, stále žije plným životem a jistě se bude i dál organicky rozvíjet. Nezbývá tedy než se těšit, jak do něj vplynou i ty další, které vytvoří nastupující generace. 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí není žádné klasické místopisné dílo a očividně sesvou formou vymyká v tomto směru běžným zvyklostem. Jestliže však i v dnešní předigitalizované době stále platí, že jen ten, kdo pozná a dovede vnímat krásy, půvab i historii svého domova, dokáže zároveň porozumět vlastnímu příštímu osudu (a tato knížka k tomuto poznávání byť jen napomůže), pak je dobře, že vyšla.


...átek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí Autor: Junek, Václav Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296088 ISBN: 978-80-7229-608-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Popelka (Václav Junek) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . vydání) Kniha 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Kniha: 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí - Václav Junek. Fungujeme! ... 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí není žádné klasické místopisné dílo a očividně se svou formou vymyká v tomto směru běžným zvyklostem. Jestliže však i v dnešní předig ... 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho ... ... . Fungujeme! ... 200 památek a jiných pozoruhodností města Rudná a jeho okolí není žádné klasické místopisné dílo a očividně se svou formou vymyká v tomto směru běžným zvyklostem. Jestliže však i v dnešní předigitalizované době ... 200 památek a jiných pozoruh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY