Astrologická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu

Astrologická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu - Erich Bauer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Bauer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Bauer. Číst Astrologická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Náš osud je úzce spjatý s příběhy našich předků a odráží se v našem horoskopu. Známý astrolog a diplomovaný psycholog Erich Bauer spojil astrologii s rodinnou psychologií a výzkumem traumat. Často se jedná o dávné rodinné spory, symbolizovanými pomalými planetami Uranem, Neptunem, Saturnem a Plutem. Bolestné prožitky našich předků, smutek a ztráty sahají až do přítomnosti. Minulé generace na nás nakládají emocionální zátěž, jejíž kořeny nám povětšině nejsou vůbec známy. Výklad konstelací planet v horoskopu narození prozrazuje, kterými příběhy předků je nutné se zabývat, aby se trauma a břemeno minulosti proměnilo v kladnou energii.


...gická rodinná terapie: Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu Erich Bauer Nakladatel: Fontána 2008 Dědictví předků - Rodinné konstelace v horoskopu Titul ... Rodinná terapie a teorie jin-jangu levně, cena 347 Kč ... ... ... jejíž kořeny nám povětšině nejsou vůbec známy. Výklad konstelací planet v horoskopu narození prozrazuje, kterými příběhy předků je nutné se zabývat, aby se trauma a břemeno minulosti proměnilo v kladnou energii. ... Ke knize "Astrologická rodinná terapie ... Kupte knihu Astrologická rodinná terapie (Erich Bauer) s 21 % slevou za 217 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky ... Rodinne konstelace | Sleviste.cz ... . ... Ke knize "Astrologická rodinná terapie ... Kupte knihu Astrologická rodinná terapie (Erich Bauer) s 21 % slevou za 217 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Wilfried Nelles: Rodinné konstelace . Metoda rodinných konstelací přináší více psychické pohody a energie do ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY