Hádanky ze záhrobí E. A. Poa

Hádanky ze záhrobí E. A. Poa - Jason Ward | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jason Ward
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky ze záhrobí E. A. Poa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hádanky ze záhrobí E. A. Poa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Ward. Číst Hádanky ze záhrobí E. A. Poa Online je nyní tak snadné!

POPIS


“Lidská vynalézavost nemůže vytvořit záhadu, kterou lidská vynalézavost nedokáže vyřešit." Edgar Allan PoeVstupte do gotického světa Edgara Allana Poea a staňte se součástí jeho děsivých příběhů … zdržte se dost dlouho na to, abyste vyřešili záhady a hlavolamy, které se tam skrývají. Ponořte se do knihy inspirované nejtemnějšími díly slavného spisovatele a pokuste se vyřešit vice než 80 pekelně náročných - a občas děsivých - hlavolamů.


...danky ze záhrobí E. A. Poa Autor: Ward, Jason Nakladatel: Omega EAN: 9788076420083 ISBN: 978-80-7642-008-3 Originál: Edgar Allan Poe Puzzles Překlad: Křepelová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 18 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Autor - Ward - Jason Ward | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Hádanky ze záhrobí mne hned ze začátku překvapily zjištěním, že všechny Poeovy povídky měly ještě nějakou alternativní verzi s hádankou či rébusem. Takže pro milovníka Poa je to to pravé ořechové - úryvky klasických povídek jako Zrádné srdce, Jáma a kyvadlo nebo Černý kocour, a mezi řádky povídek tak, jak j ... Hádanky ze záhrobí E. A. Poa - Jason Ward | Databáze knih ... . Takže pro milovníka Poa je to to pravé ořechové - úryvky klasických povídek jako Zrádné srdce, Jáma a kyvadlo nebo Černý kocour, a mezi řádky povídek tak, jak j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY