Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky

Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky - Zuzana Peterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Peterová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Peterová. Číst Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přemýšlíte o nějaké paní na úklid, pomoc při vaření, nákupy nebo hlídání dětí? Ale to přece není žádný problém! Hospodyně vám všechno zajistí, udělá a ještě vydrží chování vašich dětí, ipuberťáků, jako by se nic nedělo! A o nevěrách vašeho muže nebo dokonce vašich vlastních taktně pomlčí – jako by nic neviděla a neslyšela… O tom a o mnohých dalších – často velmi pikantních situacích Z různých rodin – píše v další své knížce spisovatelka Zuzana Peterová. Známá psychoterapeutka, která vyslechne denně mnoho trápení a bolestí, starostí a proher.


...ukátko do (ne)manželského života -- Zápisky z deníku psychoterapeutky - Zuzana Peterová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kukátko do (ne)manželského života - Zápisky z deníku ... ... ... Kukátko do (ne)manželského života - Zápisky z deníku ... ... ukátko do (ne)manželského života -- Zápisky z deníku psychoterapeutky - Zuzana Peterová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky. Zuzana Peterová Nakladatel: MarieTum 2019 ... Kukátko do (ne)manželského života Autor: Peterová, Zuzana Nakladatel: MarieTum EAN: 9788088124153 ISBN: 978-80-88124-15-3 Kukátko do (ne)manželského života: Zápisky z deníku psychoterapeutky Konečně je tu nová a čtenáři očekávaná kniha oblíbené autorky, která jako psychoterapeutka umí důvěrně nahlížet do zákulisí všelikých lidských trápení a osudů - a co navíc: dokáže o tom psát s nevšední mírou laskavého a neubližujícího...SOUVISEJÍCÍ KNIHY