Teo a Leonie: Pokladnice bohů

Teo a Leonie: Pokladnice bohů - Pascal Conicella, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pascal Conicella,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Teo a Leonie: Pokladnice bohů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teo a Leonie: Pokladnice bohů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pascal Conicella,. Číst Teo a Leonie: Pokladnice bohů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fantastická cesta časem Naši průzkumníci uvízli v temnotách egyptského chrámu, padli do rukou stráže mladého Faraona a mají být předhozeni za potravu krokodýlům. Teo, Leonie, Leonardo a Kornelius se tak ocitnou v paláci mladého Ptolemaia V., velkého krále Egypta. Podaří se našim hrdinům uniknout ze spárů posvátných krokodýlů? Série Teo a Leonie V napínavých příbězích prožijete významné okamžiky dějin, prozkoumáte starověké civilizace a poznáte osudy legendárních postav, skvělých dobrodruhů, slavných vědců i umělců.


...eonie: Pokladnice bohů Pascal Conicella, Pascal Montjovent, Mélanie Corbet ... Teo a Leonie: Kouzelný náhrdelník - Pascal Conicella ... ... . Fantastická cesta časem s Leonardem da Vinci. Naši průzkumníci uvízli v temnotách egyptského chrámu, padli do rukou stráže mladého Faraona a mají být předhozeni za potravu krokodýlům. Teo, Leonie, Leonardo a Kornelius se tak ocitnou v paláci ... Teo a Leonie: Pokladnice bohů Autor: Conicella, Pascal, Corbat, Mélanie a Montjovent, Pascal Nakladatel: CPress EAN: 9788026428565 ISBN: 978-80-264-2856-5 Originál: Teo & Leonie Tome 4: Le Trésor d'Anubis Překlad: Belisová, Šárka Popis: 1× kniha, vázaná, 52 stran, česky Teo, Leonie, Leonardo a Kornelius se... Teo a Leonie: Pokladnice bohů - Pascal Conicella, Mélanie Corbat ... Autor - Montjovent - Pascal Montjovent | Knihy.ABZ.cz ... ... Teo a Leonie: Pokladnice bohů - Pascal Conicella, Mélanie Corbat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY