Vítězný Augustus: Dědic Caesarovy moci

Vítězný Augustus: Dědic Caesarovy moci - Karel Richter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Richter
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítězný Augustus: Dědic Caesarovy moci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vítězný Augustus: Dědic Caesarovy moci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Richter. Číst Vítězný Augustus: Dědic Caesarovy moci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor na základě studia pramenů a odborné literatury představuje s uměleckou ambicí líčený osud jednoho z nejmocnějších mužů, které kdy svět spatřil. Tento zprvu nenápadný mladík, o němž se mnozí rivalové domnívali, že jej dokáží rychle vystrnadit z politické scény, prokázal nejen pozoruhodnou houževnatost, ale také moudrost, rozvahu a schopnost řídit mocnou římskou říši, která za jeho vlády nebývale vzkvétala a těšila se dlouhému období míru a prosperity. Augustus symbolizuje epochu římských dějin, kdy se ze skomírající a rozvrácené římské republiky zrodila nová forma vlády – císařství. Dědic Caesarovy moci a jeho odkazu se musel vypořádat nejen se sokem Markem Antoniem a jeho milenkou Kleopatrou, ale též s vleklými problémy říše, osobního života a nástrahami, které na něj číhaly na samých hranicích impéria.


...us symbolizuje epochu římských dějin, kdy se ze skomírající a rozvrácené římské republiky zrodila nová forma vlády - císařství ... Vitezny augustus karel richter | Sleviste.cz ... . Dědic Caesarovy moci a jeho odkazu se musel vypořádat nejen se sokem Markem Antoniem a jeho milenkou Kleopatrou, ale též s vleklými problémy říše, osobního života a nástrahami ... Vítězný Augustus Dědic Caesarovy moci. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete ... Vítězný Augustus - Dědic Caesarovy moci ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vítězný Augustus - Dědic Caesarovy moci. Celkové hodnocení ... Augustus symbolizuje epochu římských dě.. Zobrazit celý text. Hodnocení ... Vitezny augustus dedic caesarovy moci 11 produktů Vítězný Augustus - Dědic Caesarovy moci Autor na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY