Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci

Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci - Stephan Orth | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephan Orth
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephan Orth. Číst Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová velmoc. Navštíví zde metropole, které experimentují s totální kontrolou. Na své cestě od gauče ke gauči si vyzkouší roli soutěžícího při pletení košů, tančícího učitele angličtiny nebo vyzkouší štěstí v kasinu - a zjišťuje, jakými sny a jakými strachy zde lidé žijí.


...fing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci 2019; Lituji, minuli jsme přistávací dráhu 2012; Couchsurfing v Rusku - Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi 2018; Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi 2019; Podobné knihy ... Každodenní život - Čína | Knihy.ABZ.cz ... . Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými ... Podtitul: Cesta přes obýváky nové supervelmoci - Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová ... Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci Stephan Orth Nakladatel: Nakladatelství Kazda 2020 Zboží ze stejné katego ... Stephan Orth: Couchsurfing v Číně - Nakladatelství Kazda ... . V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová ... Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci Stephan Orth Nakladatel: Nakladatelství Kazda 2020 Zboží ze stejné katego...SOUVISEJÍCÍ KNIHY