Existuje Bůh?: Lze vědecky dokázat existenci Boha?

Existuje Bůh?: Lze vědecky dokázat existenci Boha? - Miloslav Král | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Král
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Existuje Bůh?: Lze vědecky dokázat existenci Boha?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Existuje Bůh?: Lze vědecky dokázat existenci Boha? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Král. Číst Existuje Bůh?: Lze vědecky dokázat existenci Boha? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento odborný exkurz do odpovědí na jednu z nejdiskutovanějších otázek je určen především těm, kteří se na možnost existence boha v jakékoli formě tváří skepticky. Autor má pro odbornou diskusi na toto téma všechny nutné předpoklady: jako člen akademie věd dlouhá léta studoval i prezentoval teorii vědy a kybernetiky, sám kdysi formuloval většinu argumentů proti náboženskému pohledu na svět a konečně prožil hlubokou vnitřní konverzi, díky které na té nejbytostnější rovině poznal, že pravda o vesmíru a životě má poněkud jiné rozměry, mež jim svým rozumem přisuzujeme. Vyzval ke konfrontaci moderní vědecký racionalismus i ověřitelnost vědy a pokusil se dokázat, že skutečná věda boha nejen nevylučuje, nýbrž ve svém výkladu světa přímo předpokládá.


...e Bůh?, lze vědecky dokázat Boží existenci?] Tento odborný exkurz do odpovědí na jednu z nejdiskutovanějších otázek je určen především těm, kteří se na možnost existence boha v jakékoli formě tváří skepticky ... Lze Dokázat Existenci Boha...? ... . Poslední průzkumy ukazují, že více než 90% lidí na světě věří v existenci Boha nebo nějaké vyšší moci. Situace je však taková, že ti, kdo věří, že Bůh existuje, jsou prý zodpovědní za důkazy, že Bůh skutečně existuje. My si však myslíme, že ve skutečnosti by tomu mělo být opačně. Existence Boha nemůže ... Existuje Bůh? (Lze vědecky dokázat existenci Boha?) (2004) Moje cesta k pravdě (Život v netušených souvislostech) (2005) Vě ... Existuje bůh? - Poradte.cz ... . My si však myslíme, že ve skutečnosti by tomu mělo být opačně. Existence Boha nemůže ... Existuje Bůh? (Lze vědecky dokázat existenci Boha?) (2004) Moje cesta k pravdě (Život v netušených souvislostech) (2005) Věda a víra (2007) Soumrak ateizmu (Jak vznikl vesmír a člověk) (2009) Civilizace a mravnost (2010) Bůh dokazatelně existuje ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY