Fytoterapie ze zahrádky: Léčebné vlastnosti jablek

Fytoterapie ze zahrádky: Léčebné vlastnosti jablek - T.G. Vasiljevová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
T.G. Vasiljevová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fytoterapie ze zahrádky: Léčebné vlastnosti jablek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fytoterapie ze zahrádky: Léčebné vlastnosti jablek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor T.G. Vasiljevová. Číst Fytoterapie ze zahrádky: Léčebné vlastnosti jablek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Existuje množství zcela dostupných přírodních produktů, jejichž využíváním se lidé mohou zbavit mnoha neduhů – a už po staletí k nim patří obyčejná jablka. V této publikaci naleznete množství dosud neznámých receptů slovanského a především ruského léčitelství, které lze snadno podomácku připravit a jejichž pozoruhodné účinky byly prověřeny mnoha generacemi našich předků. Jablka obsahují nejen celou řadu vitaminů a stopových prvků, ale také zvláštní látky, které nejsou doposud přesně definovány a nelze je určit obvyklou biochemickou analýzou. Jedná se o jemné strukturní enzymy energetické povahy, které jsou v těle velmi aktivní, protože na sebe působí během trávicího procesu a protože jsou citlivé na teplotní režim a přítomnost některých biochemických složek uvnitř lidského organismu. Jablko je malý biochemický zázrak – obsahuje v průměru až 1 500 energetických enzymů schopných za určitých podmínek zbavovat tělo nečistot, bojovat s infekcemi a záněty, obnovovat látkovou výměnu a také omlazovat.


...terapie ze zahrádky-11% ... Ke knize "Fytoterapie ze zahrádky -- Léčebné vlastnosti jablek" doporučujeme také: Rady bylináře Zentricha Zentrich, Josef A ... Zelné saláty z čerstvého zelí: Pětice nejoblíbenějších ... ... . Cena: 275 Kč Fytoterapie z přírody Hemgesberg, Hanspeter Cena: 157 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ... Fytoterapie ze zahrádky Léčebné vlastnosti jablek. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Fytoterapie ze zahrádky Autor: Vasiljevová, T.G. Nakladatel: Fontána EAN: 9788073362294 ISBN: 80-7336-229-5 Překlad: Vykydalová, Kateřina Dům knihy.cz ... Pozoruhodné knihy - Výprodejové tituly ... ... Fytoterapie ze zahrádky Autor: Vasiljevová, T.G. Nakladatel: Fontána EAN: 9788073362294 ISBN: 80-7336-229-5 Překlad: Vykydalová, Kateřina Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Fytoterapie ze zahrádky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Fytoterapie ze zahrádky. Léčebné vlastnosti jablek. VASILJEVOVÁ ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY