O čarodějnici, která se nenechala upálit

O čarodějnici, která se nenechala upálit - Amanda Lovelace | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Lovelace
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O čarodějnici, která se nenechala upálit.pdf


Chcete si knihu přečíst?O čarodějnici, která se nenechala upálit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Lovelace. Číst O čarodějnici, která se nenechala upálit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá sbírka básní Amandy Lovelace, oceněná Goodreads Choice Award za rok 2018. O čarodějnici: hrdé, nezávislé, nadpozemsky silné a především nezničitelné. Druzí ji mohou odsoudit, zesměšnit, pokusit se ji umlčet, v tomhle příběhu se ale čarodějnice upálit nenechá. Silné, dojemné, ale především výjimečně aktuální verše americké básnířky Amandy Lovelace se pokoušejí apelovat na mladé dívky, aby věřily samy v sebe a převzaly kontrolu nad svými příběhy.


...odějnici, která se nenechala upálit je daleko temnější než její starší černá sestra, která se mi velmi líbila ... Librorumistka - YouTube ... . U čarodějnice bohužel nastalo zklamání. Čarodějnice se staví jako více feministická kniha, která vás hned v úvodu oprávněně upozorní na citové zabarvení textu a odkazy na závažná témata. O čarodějnici, která se nenechala upálit je daleko temnější než její starší černá sestra, která se mi velmi líbila. U čarodějnice bohužel nastalo zklamání. Od autorů moderní poezie mám načtené všechny sbírky, které v češti ... O čarodějnici, která se nenechala upálit - Amanda Lovelace ... ... . U čarodějnice bohužel nastalo zklamání. Od autorů moderní poezie mám načtené všechny sbírky, které v češtině vyšly od Rupi Kaur, Amandy a nebo Atticuse, jehož tvorba si mě nejvíce získala. Jeho romantické fráze a myšlenky jsem si zamilovala ... O čarodějnici, která se nenechala upálit. Lovelace Amanda. 5.0 z 5 hvězdiček. 259 K ... O čarodějnici, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY