Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání

Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání - Tomáš Lukavec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Lukavec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Lukavec. Číst Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Provokativní a v mnohém přelomová příručka pro moderní podnikavce, kteří touží v rekordním čase pochopit 5 zákonitostí marketingu 21.století. Jak udělat i z “malicherného” nápadu ziskové podnikání? Které tajné ingredience úspěchu používají světové vizionářské značky? Jak se posunout s lehkostí na vrchol ve svém oboru? Odhalte krok za krokem cestu k srdci zákazníka a proměňte své přešlapy v osudovou výhodu. Přestaňte čekat na ideální podmínky, vytvořte si vlastní!Kniha od autora bestselleru pomůže jak stávajícím tak budoucím podnikatelům od vize k zisku.


...k zisku Autor: Lukavec, Tomáš Nakladatel: Leadermix EAN: 9788090767713 ISBN: 978-80-907677-1-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Podnikaní | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . vydání) Kniha: Od vize k zisku: Proměňte nápad v ziskové podnikání Autor: Tomáš Lukavec Provokativní a v mnohém přelomová příručka pro moderní podnikavce, kteří touží v rekordním čase pochopit 5 zákonitostí marketingu 21.století. Od vize k zisku : proměňte nápad v ziskové podnikání! / ... proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt / Autor: ... vývoj od klasického k novodob ... Knihy Tomáš Lukavec | Dobré Knihy.cz ... .století. Od vize k zisku : proměňte nápad v ziskové podnikání! / ... proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt / Autor: ... vývoj od klasického k novodobému / Autor: Dorčák, Peter, 1979-, et al. Vydané: (2008) Prodej na ... Od vize k zisku: Promě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY