Prostor 112

Prostor 112 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostor 112.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostor 112 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Prostor 112 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Změna klimatu není pouze krizí, ale také novou šancí. Po tisíciletích ovládání přírody máme možnost skutečně poznat, jak funguje život na planetě, která je naším domovem. Můžeme znovu objevit Zemi a nalézt své místo mezi dalšími jejími obyvateli, které jsme dosud povětšinou přehlíželi – rostlinami, zvířaty, vodstvy, hmyzem, pralesy a dalšími tvůrci planetárních ekosystémů. Místo nadvlády se otevírá prostor k soužití.Jak přistupovat ke spolupráci s jinými formami života, to prozkoumává 112. číslo revue Prostor „Znovu objevit Zemi“, které dramaturgicky sestavil esejista Lukáš Senft. Číslo vytvořili autorky a autoři nejrůznějších profesí a setkávají se v něm legendy českého ekologického hnutí se zástupci nejmladší generace. Svými texty přispěli například profesorka Hana Librová, ekonomka Naďa Johanisová, klimatolog Alexander Ač, socioložka Tereza Stöckelová, ale také přední spisovatelky Pavla Horáková a Ivana Myšková nebo básníci Pavel Kolmačka a Adam Borzič. Výsledkem je nejenom portrét pestrosti života na planetě Zemi, ale také zdůraznění otázky, co znamená být člověkem v době klimatické krize.


...stor si můžete objednat i v elektronické podobě zde: https://revueprostor ... M nepremičnine ... .cz/112-znovu-objevit-zemi Změna klimatu není pouze krizí, ale také novou š... Lukavica , novogradnja, prostor od 112 m2 na prodaju!, Lukavica, 134.400 KM, Na prodaju poslovni prostor u Lukavici pri Hilandarskoj ulici. Prostor je u prizemlju stambeno poslovne zgrade i na dvije je etaze. Prostor je dvostrano orjentisan sa dva ulaza sa otvorenim portalima prema glavnoj ulici i iza zgrade. Sastoji se od ukupno 4 prostorije i toaleta, 2 prostorije gledaju na glavnu ... Prostor P7 - Parasol - Webshop ... . Sastoji se od ukupno 4 prostorije i toaleta, 2 prostorije gledaju na glavnu ulicu a ... Prostor 112 Nakladatel: Sdružení pro vydávání revue Prostor EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 19 × 26 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... revue Prost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY