Stínový vrah: Islandská krimi

Stínový vrah: Islandská krimi - Arnaldur Indridason | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Arnaldur Indridason
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Stínový vrah: Islandská krimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stínový vrah: Islandská krimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnaldur Indridason. Číst Stínový vrah: Islandská krimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


V bytě v centru Reykjavíku byla nalezena mrtvola obchodního cestujícího. Střela do hlavy, která jej usmrtila, nasvědčuje chladnokrevné popravě. Policie začne ihned podezřívat spojenecké vojáky, kteří během druhé světové války zaplnili ulice města. Thorson, kanadský voják s islandskými kořeny, a Flóvent z reykjavické policie zahájí vyšetřování. Na povrch začnou vyplouvat pochybné pokusy prováděné v minulosti na islandských dětech. A hlavní podezřelý je na útěku. Existuje spojitost mezi vraždou a špionážní činností na Islandu ve čtyřicátých letech 20. století? A jakou roli hraje v celé věci bývalá přítelkyně zavražděného?


... vrah Islandská krimi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Stínový vrah - Islandská krimi - Indridason Arnaldur ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Stínový vrah - Islandská krimi - Arnaldur Indridason. V bytě v centru Reykjavíku byla nalezena mrtvola obchodního cestujícího. Střela do hlavy, která... Kniha: Stínový vrah - Islandská krimi - Arnaldur Indridason. Fungujeme! Vážení z ... Kniha: Stínový vrah (Arnaldur Indriđason) | bux.sk ... . Střela do hlavy, která... Kniha: Stínový vrah - Islandská krimi - Arnaldur Indridason. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY