Za pokladem s medvídkem Borůvkou

Za pokladem s medvídkem Borůvkou - Karolina Václavíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karolina Václavíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za pokladem s medvídkem Borůvkou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za pokladem s medvídkem Borůvkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolina Václavíková. Číst Za pokladem s medvídkem Borůvkou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plyšový medvídek Borůvka se ztratil. Teď leží v opuštěném hradu a neví, co s ním bude. Když ale v noci přijde Bílá paní a medvídka svými kouzly oživí, začnou se dít věci… Jednoduchý příběh pro malé čtenáře je připravený tak, aby mu děti dobře porozuměly. Vlastní nácvik čtení je rozšířený o zábavné úkoly, které slouží k rozvoji klíčových čtenářských kompetencí. Knížka je doplněna podrobnou metodikou, která je určena jak rodičům, tak učitelům.


...dem s medvídkem Borůvkou ... Na Borůvku čeká spousta zážitků, pozná nové kamarády, ale především se vydá na dobrodružnou cestu za pokladem! Jednoduchý příběh pro malé čtenáře je připravený tak, aby mu děti dobře porozuměly ... Čteme s obrázky - Z pohádky do pohádky | O2 Knihovna ... . Vlastní nácvik čtení je rozšířený o zábavné úkoly, které slouží k ... Plyšový medvídek Borůvka se ztratil. Teď leží v opuštěném hradu a neví, co s ním bude. Když ale v noci přijde Bílá paní a medvídka svými kouzly oživí, začnou se dít věci… Jednoduchý příběh pro malé čtenáře je připravený tak, aby mu děti dobře porozu Za pokladem s medvídkem Borůvkou. Přidat recenzi Autoři; ... Za pokladem s medvídkem Borůvkou, Karolina Václavíková ... . Když ale v noci přijde Bílá paní a medvídka svými kouzly oživí, začnou se dít věci… Jednoduchý příběh pro malé čtenáře je připravený tak, aby mu děti dobře porozu Za pokladem s medvídkem Borůvkou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické ú...SOUVISEJÍCÍ KNIHY