Americké zápisky

Americké zápisky - Barbora Jiříčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Jiříčková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Americké zápisky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Americké zápisky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Jiříčková. Číst Americké zápisky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anna už od malička všem tvrdila, že chce studovat v USA. Nejdříve to byl jen sen, ale když se naskytla příležitost, neváhala a popadla ji za pačesy. A tak najednou stojí na letišti v Oklahomě, s sebou hromadu kufrů a tenisovou raketu. Ovšem to těžší má teprve před sebou, jak se proboha zvládne vypořádat se všemi záludnostmi vysokoškolského života? Jak jen zvládne život ve Státech? Proč tady proboha všichni nosí kovbojské boty? Jak se má sžít se svými spoluhráčkami?


...Americké zápisky Přidat komentář. Rory13 ... Americké zápisky | Albatros media ... . 14.07.2019. Musím říct, že nikdy mě ještě žádná kniha tak nepřekvapila jako právě tato. ... Americké zápisky nejsou špatná kniha. Jen Musím říct, že se mi mnohem víc líbila první polovina knihy. To se totiž hlavní hrdinka potýká s novým prostředím, je poprvé na všechno úplně sama a dokonce dojde i k nějakému drama v týmu. Americké zápisky, Jablonec, Jablonec Nad ... Kniha: Americké zápisky - Barbora Jiříčková | Knihy.ABZ.cz ... . Americké zápisky, Jablonec, Jablonec Nad Nisou, Czech Republic. 46 likes. Kniha pro všechny milovníky cestování, dobrodružství a šťastných konců Anna už od malička všem tvrdila, že chce studovat v USA. Nejdříve to byl jen sen, ale když se naskytla příležitost, neváhala a popadla ji za pačesy. A tak najednou stojí na letišti v Oklah...SOUVISEJÍCÍ KNIHY