Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití

Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití - Ollie Overton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ollie Overton
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ollie Overton. Číst Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem. Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Tato kniha je jeho osobitou výpovědí, nabitou vzpomínkami i těmi nejneuvěřitelnějšími historkami. Jedinečný je však její přesah do civilního života, kdy Ollie předává své zkušenosti, jak právě ony body zlomu překonat.


...omu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem ... Knihy od Ollie Overton | Kupte na Martinus.cz ... . Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem. Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voj ... Kniha preziti | Sleviste.cz ... . Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Strach, odvaha, síla, přežití. 80% 4 1. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Bod zlomu? Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni stra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY